-ARKIVA OPINION

NOSTALGJI: BERISHA PER VITIN 1990!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:23 - 10/12/14 |
root

Intervista e z. Sali Berisha për vitin 1990 dhe lëvizjen e dhjetorit

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=qjMgiW3b3Gw” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas