-ARKIVA OPINION

SIGURIA DHE RENDI!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:10 - 06/03/14 |
root

Të ftuar:

Bledi Çuçi – Ministër për Çështjet Vendore

Luan Rama – Politikan
Lorenc Vangjeli – Analist
Arben Ristani  – Politikan
Aldo Bumçi – Politikan
Preç Zogaj – Analist

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=TQCAfZ-UlxE” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas