-ARKIVA OPINION

GRATE DHE BURRAT!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:10 - 10/03/14 |
root

Të ftuar:

Zana Guxholli

Ylli Rakipi

Olta Xhacka

Donika Mici

Iva Tico

Loreta Berhami

Ylli Manjani

Andi Kananaj

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=7ldQkHdMx6I” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Koment per “Grat dhe Burrat” Ky emision ishte me i dobeti qe kam par ndonjeher ne Opinon, duke mos harruar as mysafiret shumica prej tyre nuk ishin te pregaditur per kte emision. Me nje fjali ishte nje zgjedhje e dobet edhe nga ana e mysafirve (psh piuni i LSI-se ishte Njeriu/Mysafiri me i dobet qe kam par ndonjehere ne Opinion).

Pas