-ARKIVA OPINION

QEVERIA RAMA PERBALLE SHTYPIT


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:52 - 12/09/13 |
root

Të ftuar:
Erion Veliaj – Ministër i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë
Edmond Haxhinasto – Ministër i Transportit dhe Infrastrukturës
Fatos Lubonja – Analist
Andi Bushati – Gazetar
Artan Hoxha – President i ‘Bussines University’
Lorenc Vangjeli – Gazetar

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=pu0kZ3gDnX8″ width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas