Emisionet

Opinion/Përgjimet që po djegin politikën


               Publikuar në : 12:00 - 18/06/19 |
xhu lia

Mbrëmjen e 17 Qershorit në emisionin “Opinion” u diskutua rreth përgjimeve të publikuara nga gazeta gjermane “Bild”.

Të ftuarit në emisionin e 17 Qershorit ishin gazetarja Klodiana Lala, Kryeredaktori i lajmeve në Klan Plus Mentor Kikia, gazetari Artan Hoxha dhe Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi kanë debatuar lidhur me përgjimet e publikuara nga gazeta gjermane.

Pjesë e emisionit u bë edhe  ish deputeti socialist Pjerin Ndreu, i cili ishte i përfshirë në audio-përgjim.

Në një lidhje direkte për emisionin “Opinion” në Tv Klan tha se ai ka t֝ë drejtë ti kërkojë strukturave të Partisë Socialiste ta shpallin votën hapur.

Pas