Emisionet

Opinion/Kush janë dhe si u pasuruan miliarderët e botës?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:07 - 05/05/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të mërkurën (4 Maj 2022) në emisionin “Opinion” për temën “Kush janë dhe si u pasuruan miliarderët e botës”?

Pandemia ka ndryshuar trendin e pasurimit te njerëzve. Kush janë njerëzit më të pasur në botë. Sa pasuri disponojnë ata.

“Opinion” është fokusuar te lista e “Forbes” që përcakton se cilët janë personat më të pasur në botë.

Të ftuar në studio për të folur për këtë temë:

  1.  Olesia Leço
  2. Besard Xhaferi
  3. Arlinda Dudaj
  4. Angelo Haruni
  5. Denisa Kele
  6. Eni Nasi
  7. Arber Kadia

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

Pas