-U tha në Opinion

Opinion/ Ikën Lleshaj, po tani?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:42 - 11/12/20 |
Semiljana Azizi

Mbrëmjen e djeshme është diskutuar në “Opinion” për dorëheqjen e ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj.

Jashtë vëmendjes nuk është lënë as deklarata e kryeministrit Rama e dhënë pasditen e djeshme por dhe protesta e cila po zhvillohet për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha.

Me Blendi Fevziun janë diskutuar këto tema në një panel prej 5 të ftuarish në studio. Ndërkohë, në lidhje direkte ka qënë ish-Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe gazetari Spartak Koka. (10.12.2020)

Te ftuar në studio:

  1. Reli Shehu
  2. Armand Shkullaku
  3. Lorenc Vangjeli
  4. Baton Haxhiu
  5. Ergys Mërtiri

Lidhje direkte:

  1. Spartak koka
  2. Ish-ministri, Sandër Lleshaj

Në pjesën e tretë është transmetuar historia e së enjtes. Mbrëmë në fokus ishte kompanie e vezëve “Aiba”. Risia e vezës së lëngshme e cila do të ndihmojë shumë industrinë ushqimore duket se është një nga zhvillimet më bashkëkohore të kësaj kompani./Opinion.al

 

Pas