Aktualitet

“Nga sot më të bashkuar”, Meta foto me familjen pas largimit nga presidenca



Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:12 - 24/07/22 |
Opi Nion

Presidenti Ilir Meta ka reaguar për herë të parë pasi u largua nga Presidenca. Në një postim në rrjetet sociale ai shkruan se familja e tij nga sot është më e bashkuar, teksa publikon foto krah Kryemadhit dhe fëmijëve të tyre.

“Familja jonë nga sot është më e bashkuar. Paqe dhe mbarësi në familjet tuaja!”-shkruan Meta.

Meta mbylli sot mandatin si President i Shqipërisë dhe i dorëzoi detyrën pasardhësit të tij Bajram Begaj./Opinion.al

Pas