Aktualitet

Çfarë nuk u pa nga takimi, Ilir Meta i tregon presidencën Bajram BegajtBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:02 - 24/07/22 |
Opi Nion

Rreth 10 minuta para fillimit të ceremonisë zyrtare të kalimit të detyrës, Ilir Meta priti Presidentin Bajram Begajn në ambientet e Presidencës.

Begaj u prit fillimisht në hyrje të godinës nga Meta me nje përqafim të ngrohtë, ndërsa presidenca ka publikuar edhe pamjet e takimit mes kreut të ri të shtetit dhe ish-presidentit.

Sikurse duket në foto Meta i ka treguar disa nga ambientet e institucionit të Presidencës Begajt, ndërsa po ashtu ata shfaqen duke biseduar.

 

 

Pas