Kronikë

Në pronësi të dy kushërirave, momenti kur digjen dy mjetet në Vlorë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:31 - 03/01/21 |
Opi Nion

Dy automjete të parkuara pranë njëri-tjetrit, u përfshinë nga flakët pak pas mesnatës së mbrëmshme në lagjen “Pavarësia” në Vlorë.

Sikurse u bë e ditur edhe nga policia ngjarja ndodhi rreth orës 00:37, ndërsa makinat ishin në pronësi të dy vajzave të reja, kushërira me njëra-tjetrën.

Në media është publikuar edhe videoja, që tregon momentin kur mjetet Golf dhe Ford, janë përfshirë nga flakët./Opinion.al

Pas