Aktualitet

Meta: Do bashkëpunojmë ngushtë me PDBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:30 - 05/08/22 |
Opi Nion

Kreu i Partisë së Lirisë në një dalje për mediat tha se do punojë ngushtë me PD, të cilën e cilësoi një parti me shumë kontribute.

“Ka vetëm një Parti Demokratike dhe vetëm një. Është një parti me shumë kontribute. Do bashkëpunojmë shumë ngushtë me PD. Që është një vetëm një. Që është si populli opozitar. Koha e përgjumjes për hatër të PD ka mbaruar. 7 Korriku ishte një tregues i qartë i këtij zgjimi të vlerave më të mira të PD si parti e vlerave. Do punojmë shumë ngushtë me PD. Por edhe me PS për reformën territoriale.” tha Meta./Opinion.al

Pas