Aktualitet

Lëkundje tërmeti në afërsi të Koplikut, ndihet deri në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:37 - 15/09/21 |
Opi Nion

Lëkundje tërmeti janë regjistruar pak minuta më parë në veri të vendit.

Bëhet me dije se epiqendra ka qenë 2 km në veri të Koplikut teksa tërmeti ka qenë i madhësisë 4.1 ballë i shkallës Rihter.

Sipas informacioneve tërmeti është ndjerë  në Lezhë, Shkodër dhe Tiranë.

Pas