InstaBIZ

E kritikuan për veshjen e zezë nga koka tek këmbët, reagon Kim Kardashian


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:58 - 15/09/21 |
Opi Nion

Veshja e Kim Kardashian shkaktoi zhurmë në internet pasi u shfaq e maskuar nga koka tek këmbët me të zeza në tapetin e kuq e gjitha në Balenciaga.

Në Instgram Kim shkroi në postimin e saj për 253 milionë ndjekësit: “Çfarë ka më amerikane sesa një bluzë nga koka te këmbët ?!”

Padyshim që kjo veshje është e frymëzuar nga ish-bashkëshorti i saj, Kanye West në albumin e tij më të ri “Donda”.

Në fund të spektaklit Kim dhe Kanye janë larguar nga stadiumi të kapur përdore si një çift i vërtetë. Ky moment u fiksua nga të pranishmit në event dhe bëri xhiron e rrjetit.

Pas