-ARKIVA OPINION

LEGALIZIMET, MOMENTI FINAL!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:00 - 08/05/14 |
root

 Të ftuar:

Eduart Shalsi
Artan Lame
Aldo Bumçi
Eduart Halimi

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Mxa3VWGa-0c” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. epo cfare nuk thone keta eshte fakti qe Fondi Monetar Nderkombetar jane ligjvenisit e vertet….jane zyrat e perandorise ne qe vendosin cfare ligji dhe maliqi do kete….you jeni per to varur te gjitheve….kelysha e sahanlepires

Pas