-ARKIVA OPINION

KISHA AUTOQEFALE DHE GREQIA


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:50 - 14/10/13 |
root

Të ftuar:
Panajot Barka – Gazetar
Mentor Nazarko – Analist
Ardit Bido – Pedagog UT
Stavri Marko – Gazetar
Prec Zogaj – Analist
Ermal Hasimja – Komentator

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=bPDaNN3cTkc” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas