Aktualitet

I penduar, Arjan Tase nuk kundërshton vendimin. Fjalët e tij në gjykatëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:53 - 05/08/22 |
Opi Nion

I penduar dhe i ngarkuar psikologjikisht. Kjo raportoht të ketë qenë gjendja e Arjan Tases në seancën e sotme gjyqësore, ku ndaj tij u dha masa e sigurisë me burg.

Sipas raportimeve të gazetarëve, mësohet se Tase nuk ka kundërshtuar vendimin e marr ndaj tij, ndërsa i ka shprehur ngushëllimet familjes së vogëlushes 7-vjeçare dhe i ka kërkuar falje Policisë së Shtetit./Opinion.al

Pas