-ARKIVA OPINION

GJYQI I POSHNJES!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:47 - 15/07/15 |
root

Dossier

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=wT3By4HZa58″ width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (6)

Shkruaj nje koment

 1. Me ate pseudonim dhe koment qe ke bere, ti e ke poshtruar veten aq sa Eshte pak e veshtire per te tjeret qe te ofendojne ty me rende.
  Ndjej keqardhje.

 2. Po ju jeni karuca te papune qe ju eshte trashur qafa duke u mar me komente para kompjuterit. A thua ju jeni me ndryshe ju jeni me kurva se vet kurvat me te shkerdhym se ju ska.duhet te rinjte te drejtojn vendin nga te gjitha drejtimet se ju me mentalitet idjot asnjeher sdo beheni.kshuqe fuck you all

 3. ky eshte fakt (njoni) fakt i vertete qe tregon se ky milet ka te ardhme te zymte pa perspektive koha qe jetojme po e tregon me se miri kte gje

 4. Sistemi dhe metodat e komunizmit ishin sa tronditse aq edhe absurde, por ajo qe te trishton me shume eshte reflektimi i dobet dhe gati mosperfilles i shumices se popullit ndaj poshtersive te atij regjimi dhe njerezve qe e udhehiqnin ate.
  – Eshte enigmatike se si shoqeria shqiptare me gjithe ferrin qe shkaktoi komunizmi ne shqiperi, por jo vetem, ata perseri perqafojne dhe perkrahin parti politike te majta ku ka me shume njerez qe i kane sherbyer ferrit me pare dhe ende e nderojne djallin edhe sot.
  – Eshte fatkeqesi e madhe qe njerzia sot e nderlidhin sigurin dhe barazin sociale vetem me komunizmin.
  – Eshte krim ndaj drejtesise dhe vlerave njerzore qe njerezit e ferrit ende ushtrojne pushtetin dhe trysnin qe nga e kaluara, pa i hyr gje ne kembe por as te pakten edhe kerkuar falje

 5. Se si beheshin gjygjet komuniste dihet,po a mund te na thoni ata kriminel qe loznin Rolin e gjygjtarve ku jane ,ne gjykaten e large apo deputet

Pas