-ARKIVA OPINION

ENERGJIA, HAJDUTET NE BURG?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:00 - 27/10/14 |
root

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=R9Po0NrUQXg” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (6)

Shkruaj nje koment

  1. Pa problem i bej une te fala, kurse ti beji te fala te gjithe femrave qe te mban pragu i shtepise…….puc puc….

  2. Po po une edukaten time tregoj, ashtu si edhe ti koherencen tende, te fala gjyshit sale dhe……..e ke te shkruajtur lart spo ta perseris prape……:-)))

  3. Ti “bakerri” tregon edukaten tende. Po do jesh ndonje si pune ketij Stefanopullit a ne mos qofsh vete ai……

  4. Ca eshte ky qelbesire Andrea Stefani??? Fajin e ka ky Fevziu qe e fton ne emision! Ky eshte psikopat mo vella!!!!!!!!!!! Saliu…. thote ky…. o u mbytesh me peshtymen tende! Fajin e ka ky Blendi qe e kthen kurrizin nga fryn era!! Per cdo teme qe dikutohet Saliu thote ky i semuri psiqik. Sali Berishes nuk i afrohet dot asnje nga politikanet e sotem as majtas e djathas.

Pas