Aktualitet

Çfarë po ndodh? Aksion i RENEA-s te Liqeni i Thatë, ja pamjetBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:13 - 06/01/23 |
Opi Nion

Një aksion blic i policisë po zhvillohet aktualisht në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë.

Forcat Speciale, RENEA po ushtrojnë kontrolle në disa makina.

Sipas News 24 aksioni po zhvillohet për kapjen e personave të shpallur në kërkim nga policia.

Sikurse shfaqet në fotot e mëposhtme policia po ushtron kontrolle ndaj disa personave dhe disa automjeteve.

Pas