InstaBIZ

Capital T së shpejti me hip-hop parodi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:34 - 28/10/15 |
root

Capital T së shpejti me hip-hop parodi Ai është nga reperat më të njohur në të gjitha trevat shqipfolëse, por këtë herë tregon për Opinion.al se publiku do ta shohë ndryshe. Sigurisht që Capital T, nuk do largohet nga rryma e hip hopit, por këtë herë do të sjellë një këngë hip hop parodi. “Kënga titullohet Pare- Pare dhe është një këngë për karakteret e ndryshme shqiptare. Tekstin e kam krijuar unë ndërsa muzika është bërë nga Mixey. Besoj se do të kthehet në një super hit”, thotë Capital T për Opinion.al. “Pare-pare” pritet të hidhet në treg në fund të nëntorit ose fillim të nëntorit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas