-Jetë dhe Stil

Burri më i shëndoshë në botë peshon 435 kg


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:16 - 28/10/15 |
root

Andres Moreno është 37 vjeç dhe peshon 435 kilogramë. Nga super mbipesha ai vuan nga një sërë sëmundjesh, prandaj do ti nënshtrohet një operacioni për të hequr të gjithë kilogramët e tepërt. Për ta transportuar për në spital u deshën 7 njerëz që ta ngrinin nga krevati.

The 37-year-old has become bed bound over recent years due to his weight and also suffers from a variety of serious illnesses

Moreno's friend holds up a pair of his huge trousers as the 37-year-old prepares to go into hospital for weight loss surgery

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas