Aktualitet

Begaj dhe familja e tij futen brenda PresidencësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:50 - 24/07/22 |
Opi Nion

Pasi i dorëzoi detyrën Bajram Begajt, Ilir Meta është larguar nga ambientet e Presidencës. Ndërkohë Bajram Begaj ka hyrë në ambientet e presidencës i shoqëruar nga bashkëshortja dhe dy djemtë e tij.

Ata kanë kryer sipas traditës foton familjare, dhe më pas Begaj ka hyrë në presidencë, që do të jetë ambienti i tij i punës për 5 vitet e ardhshmë në krye të shtetit shqiptar.

Pas