Në Opinion

Arrestimet/ Shikoni çfarë ndodhi pas kamerave në ‘Opinion’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:30 - 22/10/18 |
b.f

Në studion e ‘Opinion’ mbrëmjen e kësaj të hëne po flitet për arrestimet e disa zyrtarëve të lart dhe ish deputetëve të PS-së që janë bërë pas operacioneve nga Policia e Shtetit.

Pas kamerave janë regjistruar disa momente interesante mes të ftuarve, vetëm pak minuta përpara se të startonte emisioni ‘Opinion’.

Ndiqni në videot më poshtë se çfarë ndodhi konkretisht pas kamerave mbrëmjen e sotme.

 

Pas