-U tha në Opinion

Hoxha: Për Lul Berishën nuk ka urdhër arresti, është larguar nga vendi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:38 - 22/10/18 |
b.f

Gazetari Artan Hoxha në studion e emisionit “Opinion” ka thënë se për Lulzim Berishën, banesa e të cilit u bastis nga policia, nuk ka urdhër arresti dhe ai nuk është person në kërkim.

Gazetari tha se sipas informacioneve të tij, prej 2 muajsh Lulzim Berisha është larguar nga Shqipëria.

Ndërkohë gazetarja Klodiana Lala u shpreh se Berisha shkon dhe vjen në Suedi e Gjermani, për arsye shëndetësore të një të afërmi të tij.

Pas