InstaBIZ

Princi Harry i thotë Meghan Markle: Pusho!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:42 - 22/10/18 |
b.f

Meghan Markle dhe Princi Harry njoftuan javën e kaluar se presin fëmijën e parë, teksa filluan turneun në Australi, Zelandën e Re, Fixhi dhe Tonga.

Pas një jave të lodhshme me aktiviteti në kuadër të vizitës së familjes mbretërore, Princi Harry i ka kërkuar Meghan që të mos lodhet shumë, por të pushojë.

Disa orë përpara se të arrinin në Australi, Pallati Kensington njoftoi se ata presin fëmijën e parë në pranverë.

Pas një jave të lodhshme, Pallati njoftoi se Dukesha do të reduktonte axhendën e saj.

Të dielën ajo mori pjesë në dy aktivitete, por në një tjetër Harry shkoi vetëm.

Një burim nga familja mbretërore tha për mediat britanike se “Meghan do të bëjë gjithçka dhe të mos humbasë asnjë aktivitet, por Princi Harry i ka kërkuar që të mos lodhet, e të pushojë.

Pas