InstaBIZ

Do të bëhen prindër? Reagon për herë të parë Almeda Abazi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:08 - 22/10/18 |
b.f

Mediat turke kanë bërë të ditur se moderatorja shqiptare është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të parë me bashkëshortin, aktorin turk Tolgahan Sayisman.

Mësohet se lajmi i shtatzënisë ishte një surprizë për çiftin e njohur, pasi e zbuluan vetëm dy javë më parë në spital gjatë një kontrolli rutinë që bëjnë gjithmonë .

E ndërkohë që lajmi mori dhenë në Turqi dhe në vendin tonë, Almeda e ka pranuar për “revistaëho.com” se lajmi është i vërtet dhe se është shumë e lumtur.

“Jam shumë e lumtur, Zoti do të na bekojë me një fëmijë”, – është shprehur Almeda e cila është në javët e para të shtatzënisë.

Pas