Aktualitet

Aksident i 3-fishtë në aksin Lezhë-Milot, ka të plagosurBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:50 - 26/07/22 |
Opi Nion

Një aksident i trefishtë ka ndodhur sot në aksin rrugor Lezhë-Milot në vendin e quajtur Kryqëzimi i Rriles.

Mësohet se në aksident janë përfshirë 3 automjete dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur pasagjerët që ndodheshin në makina.

Ato janë transportuar në spitalin e Lezhës dhe janë nën kujdesin e mjekëve.

Ashtu siç shihet edhe në pamjet e mëposhtme tip “Benz” dhe “Volkswagen” ka pësuar dëme.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e këtij aksidenti.

Pas