Kryesore

Foto/Dje i zbuloi emrin, sot Meta publikon logon e Partisë së LirisëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:02 - 26/07/22 |
Opi Nion

Ish-presidenti Ilir Meta ka bërë publike edhe logon e Partisë së Lirisë, një ditë pasi zbuloi se LSI ka ndryshuar emrin.

Logoja e partisë është bërë publike nga vetë Meta në një postim në rrjetin social “Facebook”.

Ai gjithashtu ka lajmëruar konferencën e parë të shtypit nga Partia e Lirisë.

Kujtojmë që në Konventën e zhvilluar dje, u miratuan dhe ndryshimet në statut që i hapën rrugën ndryshimit të emrit, logos dhe vulës së LSI, e cila tani më quhet Partia e Lirisë./Opinion.al

Pas