Aktualitet

Zbuloni problemin më të madh të shqiptarëve sot


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:31 - 08/11/15 |
b.f
Korrupsioni është problemi më i madh në vend. Kjo e shprehur nga vetë qytetarët që kanë votuar në sondazhin e “Opinion” gjatë kësaj jave.

TIRANË- Prej afro një jave në portalin Opinion.al është publikuar një sondazh që ka për qëllim marrjen e mendimeve të qytetarëve mbi atë që është shqetësimi më i madh për to. Sot po bëjmë publike rezultatin paraprak sepse sondazhi do të vazhdojë të jetë i hapur edhe gjatë ditës së sotme dhe të nesërme. Kështu vazhdoni të votoni dhe në fund do të kemi një tjetër përmbledhje të rezultatit përfundimtar. Sondazhi është i natyrës informuese. Po të votoni në sondazh do t’ju hapet automatikisht edhe rezultati.

Deri tani (e diel ora 09:30) pjesa më e madhe e votuesve shprehen se korrupsioni është problemi më i madh i shqiptarëve me 734 vota. Më pas renditet papunësia me 435 vota, gjendja ekonmike, drejtësia, kriminaliteti dhe ne fund shëndetësia.

sondazhi okkkk

 

 

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

  1. Drejtesia. Ne nje shtet ku drejtesia favorizon pushtetaret dhe fundos qytetaret nuk mund te quhet shtet. Ky eshte problemi me i madh per popullin shqiptar.Prsh per nje gjyq qe duhet te besh duhen 2000€ edhe pse je i pafajshem

Pas