Aktualitet

SMS që mblodhi Asamblenë e Shkodrës në seli në mes të natës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:00 - 08/11/15 |
b.f

SHKODËR- Një ngjarje e paprecendet dhe komike ka ndodhur në Shkodër. Një sms u është dërguar të gjithë anëtarëve të Asamblesë së Partisë Socialiste në mes të natës. “Në sms shkruhej se kemi mbledhje asambleje dhe duhet të vini urgjent”.

Socialistët ‘e zellshëm’ të Shkodrës janë veshur dhe kanë marrë rrugën për në selinë e PS dega Shkodër. I habitur deputeti Namik Kopliku u ka thënë se “askush nuk ju ka njoftuar për mbledhje”. Ata i kanë treguar numrin prej nga u kishte ardhur njoftimi.

Sakaq personi që kishte bërë shakanë me to e kishte fikur telefonin. Ai me sa duket e ka ditur mungesën e organizimit të socialistëve të Shkodrës.

Më herët, deputeti Kopliku i ka quajtur të natyrshme debatet në PS e Shkodrës. “Quhen mosmarrëveshje nganjëherë kur njerëzit e partisë ngrenë shqetësime por kjo s’do thotë se ka përçarje”, është shprehur ai.

*foto ilustruese: Rama gjatë fushatës në Shkodër

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas