InstaBIZ

Ja si u veshën të ftuarit e Opinion për këtë javë…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:18 - 08/11/15 |
root

“Opinion” kishte edhe këtë javë shumë të ftuar, që diskutuan rreth temave dhe ngjarjeve të ndryshme. Por si u veshën ata?! Drejtorja e imazhit në Tv Klan, Klodi Mengri jep opinionet e saj.

Preç Zogaj

Klasik, i përshtatur shumë me profilin e tij. Ndoshta kaq gjatë dhe kaq shumë kohë në ekran mund edhe të eksperimentojë lezetshëm me look-un tij.

Artur Zheji

Gjetje e mirë për të “The black”.

Iris Luarasi

Look-u i saj tregon njohje të mirë me stilin e saj personal, njohje të mirë me veten.

Sazan Guri

Elegant, i kuruar, i kërkuar në look.

Lajla Përnaska

Ka tentuar për më “casual”, jeshilja është në ngjyrat e grupit të saj, por jo shkëlqimi dhe jeshilja bashkë.

Juli Xhokaxhi

“Little black dress” s’është asnjëherë gabim.

Andrea Stefani

I pëlqyeshëm diversiteti i tij, i qëndron mirë.

Spartak Koka

Smart, casual.

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas