InstaBIZ

Zbulohet gjinia e bebes së Emina Cunmulaj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:36 - 05/10/15 |
root

Tashmë e kemi të konfirmuar lajmin e shtatzënisë së modeles Emina Cunmulaj. Modelja e njohur është në pritje të një vajze, e cila me siguri do ti ngjajë mamasë së saj bukuroshe. Emina dhe Sam Nazarian, të cilët i dhanë fund beqarisë së tyre këtë verë dhe tani mezi presin të bëhen prindër.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas