-Jetë dhe Stil

Shtëpia mbi pemëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:42 - 05/10/15 |
root

Mos u çudisni aspak, sepse kjo shtëpi është ngritur pikërisht mbi trungjet e pemëve. Ajo është ngritur në Dakotën e jugut dhe është ndërtuar mes pyllit dhe pemëve. Kushdo që mund të kalojë një natë në të do të përjetojë një eksperiencë të paharrueshme. Shikoni fotot dhe binduni për këtë…

Perched 16ft above ground, the 400 square foot guest house was built between two towering pine trees on a six-acre property

In addition to the circular door, the Middle-earth theme includes Elvish language signs and a replica of the mask worn by Sauron

The hobbit house is part of the package when tourists book Chateau de Soleil, a 4,100 square foot holiday home (right)

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas