InstaBIZ

Rita Ora e parezistueshme me të brendshmeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:49 - 05/10/15 |
root

Rita Ora ka “çmendur” ndjekësit në rrjetet sociale me këto fotografi, që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram. Ajo ka bërë reklamën e “Tezenis” dhe duket e parezistueshme me këto të brendshme seksi, ngjyrë të zeza. Anëtarja e jurisë së X-Factor, Rita Ora me këtë rast i ka treguar edhe të dashurit të ri, Travis Barker asetet që ajo zotëron.

12087566_10207267189415981_1911221462_n

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas