-Jetë dhe Stil

Të rinjtë e Prezës promovojnë kulturën e zonës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:19 - 05/10/15 |
root

Banorë të zonës së Prezës sëbashku me disa studentë të historisë kanë organizuar një panair, ku kanë zgjedhur etnografinë si pikë e turizmit kulturor. Objektet e përditshme, ato që të parët tanë zgjidhnin për ti shërbyer jetesës së tyre, erdhën të pasqyruara me anë të një ekspozite me fotografi.

 

10533446_1659300721015756_1860140305266246456_n12080961_1054488487902762_252422013_n

 

12079631_1664791047133390_473593593565b8674776_n

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas