InstaBIZ

Vildane Zeneli dhe saga e hireve të saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:45 - 26/09/15 |
root

Vildane Zeneli vazhdon të na tregojë çdo ditë në rrjetet sociale, format e saj bombastike. Siç e shohim edhe në foto, modelja është dukë bërë plazh dhe sigurisht që nuk mund të mos na i tregonte, bikinin e saj të ri… Lum si Vildanja që po rrëzitet se ne këtej nga ne po vjen dimri.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas