InstaBIZ

Ledri shpall fejesën, por Dafina mbetet e preferuara e tij


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:18 - 26/09/15 |
root

Dafina Zeqiri ka publikuar këngën e saj të re, “Hate You, Love You” dhe që po mbledh simpatinë dhe përgëzimet e të gjithëve. Më e veçanta ndër to, të paktën deri tani, duket se është ajo e Ledrit, i cili e ka konsideruar këtë këngë si të preferuarën e tij në një postim në Instagram.

https://www.youtube.com/watch?v=NwbBf0-NWTw

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas