-Jetë dhe Stil

Biçikletat i duan edhe nuset vlonjateBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:26 - 26/09/15 |
root

Dyrrotakët janë kthyer në modë… Duket se nuset nuk preferojnë më limuzinat apo makinat luksoze në ditën e tyre të dasmës, por janë kthyer në stil edhe biçikletat. Në qytetin e Vlorës një nuse e sapomartuar, ka preferuar të lëviz me biçikletë e veshur me fustan të bardh, e shoqëruar nga bashkëshorti i saj dhe nga shoqëruesit e tij.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas