InstaBIZ

Albano Bogdo bëhet xheloz për fansat e Ermal Mamaqit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:04 - 26/09/15 |
root

Ata janë të dy aktorë të njohur humori madje kanë qenë edhe kolegë, por rrugët e njëri-tjetrit u ndanë në jetë .  Ermal Mamaqi dhe Albano Bogdo,  janë të dy shumë të talentuar në profesionin e tyre ndonëse dhe miq të mirë, por kjo s’do të thotë që s’janë dhe pak xhelozë për njëri-tjetrin. Albano duket se është xhelozuar për numrin e shumtë të fansave në faqen publike të Ermalit në Facebook dhe ka reaguar në Facebook. “Ai momenti kur Ermal Mamaqi ka më shumë fansa në fanpage se Hillary Clinton…..e kupton që diçka nuk është në rregull me njerëzimin”, shkruan Albano. Nuk e dimë nëse këtë postim e ka patur seriozisht apo me shaka, por që Ermal Mamaqi ka më shumë se 1 milion fansa në Facebook këtë e dimë me siguri.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas