InstaBIZ

Ja çfarë veshi Armina Mevlani në javën e modës në MilanoBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:17 - 26/09/15 |
root

Kemi parë javën njujorkeze dhe londineze të modës, tani është radha e asaj italiane. “Fashionisët” e Milanos nuk kanë zhgënjyer edhe këtë herë me stilin dhe tendencat e tyre. E pranishme ka qenë edhe “fashionistja” shqiptare, Armina Mevlani. Ajo kishte zgjedhur një veshje shumë “trendy” për këtë ngjarje dhe duket shumë stil.

Milan Fashion Week Spring 2016 Street Style, Day 2 - Milan Fashion Week Spring 2016 Street Style, Day 2

Milan Fashion Week Spring 2016 Street Style, Day 2 - Milan Fashion Week Spring 2016 Street Style, Day 2

Milan Fashion Week Spring 2016 Street Style, Day 2 - Milan Fashion Week Spring 2016 Street Style, Day 2

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas