Etiketë: forma

Foto/ Ingrid Gjoni tregon si humbi 8 kilogramë nga pesha

Foto/ Zhvishet Ingrid Gjoni

Këngëtarja Ingrid Gjoni vijon të publikojë foto seksi në të cilat duket mjaft në formë. Në të fundit që ka publikuar në Instagram, Gjoni duket mjaft provokuese dhe më në ...

Nora tregon veshjen apo…

Nora tregon veshjen apo…

Ajo është komentuar gjithnjë për format e saj fizike dhe në këtë foto e vërteton më së miri këtë fakt. Ja tek e shohim në këtë foto të fundit, Nora ...