Te Fundit

VIDEO/ Pezë, arbitri rrihet barbarisht para policëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:25 - 08/11/15 |
root

Pezë, arbitri rrihet barbarisht përpara policëve
Arbitri është rrahur barbarisht në prani të forcave të policisë në ndeshjen Sopoti-Luftëtari, e zhvilluar në Pezë. Tema bën të ditur se drejtuesit e ekipit të Sopotit kanë bërë përgjegjës atbitrin për humbjen e skuadrës dhe kjo është bërë shkak për dhunën e ushtruar ndaj tij.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas