-Jetë dhe Stil

Video/ Tirana, ashtu si nuk e keni parë kurrë!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:44 - 08/11/15 |
b.f

Nuk na ndodh të gjithëve ta shohim Tiranën nga lart, vec atyre që kanë mundur të fluturojnë mbi qytet për një arsye a një tjetër. Për fat të mirë, droni nuk sjell vetëm mesazhe nga ajri, por edhe pamje të vecanta, si këto që gjeni në videon më poshtë.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Po Tirana nuk eshte vetem sheshi skenderbeg nuk kishte mundesi me xhiruar me shume? Apo duhet te merte leje firmes gjermane ne rinas. Breach of contract?

Pas