Aktualitet

Video/Ndizen qirinj, protestuesit hedhin bojë të kuqe në muret e KryeministrisëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:58 - 12/11/22 |
el ida

Në mbyllje të fjalimeve, protestuesit kanë hedhur bojë në muret e Kryeministrisë, ndërsa me flamuj shqiptarë dhe dy gishtat lart i janë drejtuar derës së Kryeministrisë.

Ata kanë ndezur qirinj në kujtim të 3 personave të vrarë sipas tyre nga vetë dora e shtetit, Ardit Gjoklaj, Klodian Rasha dhe Lear Kurti./Opinion.al

https://www.youtube.com/watch?v=qUkUuHfs83Q

Pas