Aktualitet

Video/Momenti kur policia shoqëron një protestues, vijnë forcat “Shqiponja”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:03 - 12/11/22 |
el ida

Duket se ka patur një përplasje mes protestuesve dhe policisë, në kohën që një grup qytetarësh i janë afruar dyerve të Kryeministrisë duke çarë kordonin.

Policia ka ndërhyrë duke shoqëruar një qytetar, sikurse bëhet me dije deri në këto momente.

Pas