Rajoni

Video/ E reja dhunohet brutalisht nga një grua dhe një djalë në Pejë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:05 - 18/09/21 |
Opi Nion

Një grua është dhunuar brutalisht pasditen e së shtunës në qytetin e Pejës. Në këtë konflikt janë përfshirë tre persona dy gra dhe një djalë i ri. Konkretisht në një video të shpërndarë në media shihet se si vajza e re rrihet nga djali dhe një grua.

Policia ka arrestuar në vendin e ngjarjes dy personat që ushtronin dhunë ndaj vajzës në fjalë ndërkohë viktima e sulmit është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Ndërkohë në video, dëgjohen britma dhe disa fjalë ku mes të tjerave thuhet: “A merresh më me vëllain tim. Kur*ë. Ta q* nënën”./Opinion.al

Pas