Aktualitet

VIDEO-DËSHMI/Si e gjeta foshnjën të varrosur për së gjalli në asfalt


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:45 - 02/12/15 |
b.f

LOS ANGELOS (SHBA)- Dje kemi raportuar një rast të paprecedent që ka ndodhur në SHBA. Një foshnjë e porsalindur është varrosur për së gjalli. Sot “The Guardian” sjell dëshminë e gruas që e gjeti  foshnjën dhe më pas lajmëroi policinë.

Ngjarja ka ndodhur të shtunën (pas ditës së Falenderimeve).. Angelica Blount, e cili gjeti fëmijën duke ecur me motrën e saj në rrugë, flet për zbulimin: “Unë e dëgjova dhe mendova se mund të ishte një mace, ndërsa motra ime tha jo kjo është e qarë e një fëmije. Erdhi policia dhe e gjeti të varrosur këtu (tregon vrimën në asfalt).

Shih videon

gjenden femija i varrosur i gjalle ne Kaliforni

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas