-Jetë dhe Stil

Rrëfimi i fundit i Marina Priftit: E gjithë jeta është një surprizë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:30 - 02/12/15 |
root

Dalja e tyre e fundit publike ishte pikërisht më 14 shkurt të vitit 2013, në programin “Takimi i Pasdites”, të Rudina Magjistarit. Dalje në të cilën Marina dhe këngëtari korçar Stefi Prifti, rrëfyen historinë e tyre të dashurisë dhe kurorëzimin në martesë.

Sot kur Marina nuk jeton më, kjo mbetet një nga dëshmitë më emocionuese të lidhjes së tyre.  Opinion.al risjell sot një pjesë nga kjo intervistë, ku Marina tregon njohjen me Stefin, se si ajo shkruante tekstet e këngëve të Stefit, e shumë e shumë detaje nga jeta e tyre.

Ish pedagogia e Universitetit Fan Noli është ndarë sot nga jeta, duke lenë pas dy vajzat dhe bashkëshortin Stefi Prifti.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas