Aktualitet

Horror, foshnja varroset e gjallë, qytetari dëgjon të qarat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:15 - 01/12/15 |
b.f

Një fëmijë ishte varrosur për së gjalli në bregun e lumit Compton në Los Angelos. Ka qenë një qytetar që po kalonte rastësisht ka dëgjuar të qarat dhe ka njoftuar policinë. Trupi i foshnjës është gjetur thuajse i ngrirë. Ai është mrekullisht gjallë dhe mjekët thonë se gjendja është e rëndë por e qendrueshme. Hetimet po kryehen intensive thonë mediat vendase, por ende nuk ka ende të dhëna për nënën e foshnjës apo për personin që e varrosi për së gjalli.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas