-Jetë dhe Stil

Pas Brisidës së tatimeve, Grida Duma bëhet personazh i “Portokalli”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:00 - 01/12/15 |
b.f

Video/Një video mesazh që Grida Duma u drejtonte fansave të saj në rrjetet sociale është bërë ovjekt i humorit të aktorëve të Portokalli këtë javë.

Nga video duket se është e njëjta aktore që ka ironizuar edhe Drejtoreshën e Tatimeve Brisida Shehaj.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas